Co wyróżnia naszą firmę?

 

Prosta szybka płatność za zamówienie oraz szybka dostawa.

W naszym sklepie oferujemy kilka możliwości opłacenia zamówienia. Najszybszą metodą jest płatność wykonana za pośrednictwem systemu płatności Przelewy24. Dzięki tej metodzie pieniądze za zamówienie od razu wpływają na nasze konto bankowe, a my może przystąpić od razu do realizacji Twojego zamówienia. Natomiast wykonanie przelewu tradycyjnego jest nieco wolniejszą metodą. Ponieważ płatność z reguły jest księgowana do dwóch dni roboczych, więc Twoje zamówienie może zostać zrealizowane dopiero po pewnym czasie, kiedy pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie bankowym, dlatego wysyłka Twojego zamówienia może się przeciągnąć. Możesz również za swoje zamówienie zapłacić kurierowi przy odbiorze paczki. Jeśli wybierzesz dostawę paczki tę metodą, masz możliwość sprawdzenia paczki i opłacenia jej za pobraniem w momencie jej doręczenia. Po wyborze tej metody płatności i dostawy, Twoje zamówienie jest realizowane natychmiast. Jeśli wybierzesz odbiór przesyłki w Paczkomacie InPost pamiętaj, że nie wszystkie paczkomaty w Polsce mają możliwość dokonania płatności kartą płatniczą.

 

Pomoc mailowa.

Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Nasz Dział Obsługi Sprzedaży pozostaje do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–16:00.  Na każde Twoje pytanie wysłane drogą mailową, postaramy się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie, zazwyczaj do 2 dni roboczych.  Dzięki temu zakupy w naszym sklepie mogą być łatwe i przyjemne.

 

Czas realizacji zamówienia i wysyłka towaru.

Oczywiście staramy się, aby wszystkie paczki z zamówieniami docierały do naszych Klientów w jak najkrótszym czasie, a także, aby płatność za zamówienia była prosta i ekspresowa. Zamówienia na naszej stronie są przyjmowane przez cały czas. Natomiast realizacji zamówienia odbywa się w dni robocze od godziny 8 do 16. Wszystkie paczki wysyłamy z naszych magazynów w Polsce, dzięki czemu masz gwarancje dostawy na drugi dzień roboczy.